Práce na doma vhodná pro ženy i muže,.jpg
TOPlist

Práce na doma

Práce na doma vhodná pro ženy i muže,

Námi nabízená práce z domova je vhodná pro běžné uživatele internetu, kteří mají vlastní PC a prostor k tomu, aby si přivydělali. Práce pro muže i ženy, maminky na mateřské dovolené, studenty, ale i pro zaměstnané lidi, kteří potřebují další příjem. Volná pracovní doba.

Práce spočívá v editaci vlastního e-shopu, na kterém prodáváte vybraný produkt. Zboží nekupujete, nebalíte ani neposíláte konečnému zákazníkovi. Objednávku pouze přepošlete emailem, z čehož získáte provizi.

Práce je vhodná pro ženy i muže, na věku nezáleží. Hledáme cílevědomé lidi, kteří jsou schopni naučit se novým věcem a kteří chtějí vydělávat sami na sebe.


O CO PŘESNĚ JDE?

Proškolíme Vás v jednoduché editaci webových stránek a e-shopů. Psaní všema deseti na klávesnici je výhodou, ale nevyžadujeme. Znalost cizích jazyků také není nutná. Vyžadujeme pouze pečlivost a chuť do práce.


Nabízíme na výběr hned několik produktů, které se na internetu prodávají nejvíce. Můžete si vybrat jeden z nich a postupně přibírat další a další produkty. To znamená, že za nějakou dobu můžete mít 5 nebo více vydělávajících eshopů.

Proškolíme Vás v editaci stránek a zajistíme Vám plnou podporu v údržbě. Individuální přístup. Školení probíhá v Praze, trvá přibližně 2-3 hodiny. Editace stránek je velmi jednoduchá, je nastavena pro běžné uživatele internetu.
TEL: 734 428 448
Klalitex.jpg
obchody levně.jpg
Balustrády.jpg
nože.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one